WhishMatch watermark

This site is made for free-spirited people and serves as a dating site for people of legal age, according to the laws of their country of residence.

Here you will find erotic amateur photos, videos, stories, ads, chats, etc. Here you might find your neighbour, colleague or friend.

We condemn any form of insult, violence or racism.

We support people of all kinds of sexual orientations.

Our members are at our discretion.

We will fight against any form of child abuse.

If you are here voluntarily and you agree with us, press ENTER to enter the site. If you do not agree with the abovementioned, please leave the site.

 post image
27.01.2018. naturism

Nudistické (FKK) pláže Jadranu

Rok 1936 je považován za počátek nudismu v Chorvatsku, když se anglický král Edward VIII okoupal nahý na rabské pláži Kandarola. Tradice nudismu tak stále trvá - díky skrytým zátokám a plážím, které jsou ideální pro koupání bez oblečení, stejně jako mnoho oficiálních pláží FKK (Freikörperkultur). Pouze pro vás jsme vybrali 6 nudistických FKK pláží, které vás potěší svou krásou a pohodlím "nahého plavání".


1. Pláž Ostupa (Orebić na Pelješcu)
Poloostrov Pelješac je po dlouhá léta jednou z nejoblíbenějších turistických destinací v Chorvatsku.
Blízkost města Dubrovnik, místní speciality z mořských plodů, specifické červené víno, stejně jako mnoho pláží obklopených borovými lesy nepřestávají okouzlovat turisty.
Zde najdou místo pro sebe i ti, kteří mají rádi koupání bez oblečení. V Orebići, na východní straně pláže Trstenica, je oblázková pláž Ostupa.
Pláž je obklopena lesy, takže se hosté mohou schovat před silným letním sluncem. Vstup do moře je postupný a návštěvníci se mohou osvěžit pod sprchami i v nedalekém baru.


2. Pláž Nugal (Tučepi)
Po Pelješci se vracíme také na oblíbenou Makarskou riviéru,
resp. na pláž Nugal poblíž turistického střediska Tučepi. Samotná cesta k ní je krásným zážitkem - prochází lesem Osejava, který spojuje Makarskou a Tučepi. Vzhledem k tomu, že terén je nerovný a chůze na tuto pláž trvá asi 30 minut, doporučujeme, abyste nechodili v žabkách, ale obuli si tenisky. Tato oblázková pláž je dost daleko od civilizace, tak si můžete neomezeně užívat jejích výhod a krás okolí.
To ovšem také znamená, že musíte s sebou přinést jídlo, pití, opalovací krém a slunečník, protože na Nugalu není žádný přirozený stín.


3. Pláž Paklina (Bol, otok Brač)
Západně od světově proslulé pláže Zlatni rat, se nachází pláž Paklina, která je tvořena z několika menších skrytých zátok, což je dobrá volba pro koupání bez oblečení. Odtud se také naskýtá výhled na Zlatní rat. Zarezervujte si ubytování v Bolu na Brači a dojděte pěšky na tuto pláž s jemným štěrkem .
Protože v okolí nejsou obchody nebo restaurace, určitě si přineste něco k jídlu a pití.


4. Pláž 'Jerolim' – (Paklinské ostrovy, Hvar)
Na Paklinských ostrovech (známé také jako Pakleni ostrovy), nedaleko od ostrova Hvar, resp. na samotě ostrůvku Sv. Jerolim je pláž, kterou CNN vyhlásila za jednu z 15 nejlepších nudistických pláží na světě. Na ostrůvek se dostanete soukromou lodí nebo lodním taxi, které jezdí z Hvaru několikrát denně. Cesta trvá 20 minut.
Pláž Jerolim nese označení FKK (Freikörperkultur), což znamená, že je to oficiální nudistická pláž. Tato pláž má restauraci i sprchy.
Zajímavé je, že v blízkosti se nachází ještě jedna oficiální nudistická pláž - Stipanska .

5. Sahara (otok Rab)
Doplujte na rajský ostrov Rab, kde vás čekají nesčetné písečné pláže, většina z nich v místě Lopar což je důvod, proč se těší velké popularitě mezi turisty z celého světa.
Pro naturisty bude zajímavá pláž Sahara, pojmenovaná podle nádherné africké pouště. Tato jemná písečná pláž je vzdálená 30 minut chůze od oblíbené Rajské pláže. Kromě chůze se můžete dostat na Saharu také na kole či soukromou nebo pronajatou lodí. Vezměte si s sebou vše potřebné pro pohodlný pobyt a vychutnejte si klid a krásu pláže Sahara.


6. Kandarola (Rab)
Nudistická pláž Kandarola v Palitu na ostrově Rab je jednou z nejkrásnějších pláží na Jadranu. Na této pláži se již v roce 1936 koupal nahý britský král Edward VIII. začal tím dlouhou tradici nudismu na ostrově Rab.
Pláž je bohatě vybavená, najdete zde sprchy, kavárny, bary, restaurace, dětské vodní skluzavky i plážový volejbal.
Stále více lidí z celého světa se těší této pláži, kterou krášlí husté borové lesy a smaragdově čistého moře.

Source: https://www.adriatic.hr

Back to Magazine index

Sign in to post comments.