WhishMatch watermark

This site is made for free-spirited people and serves as a dating site for people of legal age, according to the laws of their country of residence.

Here you will find erotic amateur photos, videos, stories, ads, chats, etc. Here you might find your neighbour, colleague or friend.

We condemn any form of insult, violence or racism.

We support people of all kinds of sexual orientations.

Our members are at our discretion.

We will fight against any form of child abuse.

If you are here voluntarily and you agree with us, press ENTER to enter the site. If you do not agree with the abovementioned, please leave the site.

 post image
04.02.2018. naturism

Nudistické pláže Chorvátsko - Pláž Proizd

Pláž Proizd sa nachádza na ostrove Proizd, ktorý leží pred vstupom do Vela Luky. Na tento nádherný ostrovček je možné priplávať súkromnou loďou, alebo lodným taxíkom, ktorý premáva z Vela Luky. Na ostrove Proizd je jedna reštaurácia, kde môžete ochutnať špeciality dalmátskej kuchyne.


Pláž Proizd je nudistická, tak si užite súkromie, ktoré vám ponúka. Pobrežie je skalnaté s miestami pokrytými jemným štrkom a morské dno je pokryté malými bielymi kamienkami, ktoré dávajú tomuto miestu vzhľad panenskej prírody. Ostrovček Proizd je tiež nazývaný ostrovom lásky.


Niet tam žiadnych zariadení, preto ak plánujete na ostrove zostať dlhšie, je potrebné poniesť so sebou všetko, čo na dovolenke potrebujete.

Source: https://www.adriagate.com

Back to Magazine index

Sign in to post comments.