WhishMatch watermark

This site is made for free-spirited people and serves as a dating site for people of legal age, according to the laws of their country of residence.

Here you will find erotic amateur photos, videos, stories, ads, chats, etc. Here you might find your neighbour, colleague or friend.

We condemn any form of insult, violence or racism.

We support people of all kinds of sexual orientations.

Our members are at our discretion.

We will fight against any form of child abuse.

If you are here voluntarily and you agree with us, press ENTER to enter the site. If you do not agree with the abovementioned, please leave the site.

 post image
04.02.2018. naturism

Slovenské Plitvické jazerá

Zatopený kameňolom s tyrkysovou vodou láka aj nudistov!

Slovenské Plitvické jazerá, aj takto mnohí volajú zatopený kameňolom v miestnej časti Kraľovian - Rieke.


Nielen domáci, ale aj turisti z rôznych kútov Slovenska či zo zahraničia ho vyhľadávajú na kúpanie, potápanie a relaxovanie najmä vďaka čistej a tyrkysovej vode i pohľadu na okolité horské svahy.


"Veľa ľudí sa nesprávne domnieva, že lom patrí už do územia obce Šútovo v Martinskom okrese. Často toto miesto potom nesprávne nazývajú ako Šútovské jazero. Stáva sa to asi preto, že sa nachádza bližšie ku Šútovu, avšak katastrálne je to naše územie. Ja však každého veľmi rád poopravím," povedal pre TASR starosta Kraľovian Miloš Had.


Hlavnou prioritou kraľovianskej samosprávy je oživiť a skultúrniť túto časť obce. I keď v súčasnosti je kúpanie v tejto lokalite povolené len na vlastné riziko, v budúcnosti by to mohlo byť oficiálne prírodné kúpalisko. "Toto jazero má obrovský potenciál, ľudia sa tam chodia pozerať aj mimo sezóny, v lete je to tam úplne preplnené. Do budúcna chceme preto podniknúť kroky a vybudovať tam oddychovú zónu," doplnil s tým, že zatiaľ je to len hudba budúcnosti.


"K jazeru chodievame s kamarátmi pravidelne. V okolí nemáme kam ísť a navyše je tu tá príroda tak nádherná, že bola by škoda chodiť niekam na kúpaliská či do akvaparkov, kde sú ceny vstupného aj tak predražené a bežný Slovák si to nemôže dovoliť," povedala Natália z Liptovského Mikuláša, ktorej kúpanie na vlastné riziko neprekáža. Ocenila by, keby prostredie lomu bolo kultúrnejšie.
Na jednej z pláží okolo bývalého lom

u sa v letnom období dokonca schádzajú aj ľudia vyznávajúci nudizmus. Neoficiálne prírodné kúpalisko pri Kraľovanoch sa nachádza aj v zozname slovenských nudapláží na internetovej stránke Asociácie slovenských naturistov. Iná pláž v oravskom regióne sa v tomto zozname nenachádza.

Source: https://www.cas.sk

Back to Magazine index

Sign in to post comments.